De Algemene Ledenvergadering van Voorschoten Lokaal heeft unaniem Marleen Persoon aangewezen als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022.

Voorschoten Lokaal streeft naar een constructieve samenwerking met alle andere partijen, zonder daarbij de eigen identiteit te verliezen.

Marleen heeft in haar rol als raadslid voor Voorschoten Lokaal als een uitstekend volksvertegenwoordiger geprofileerd en aangetoond dat ze opkomt voor de belangen van iedereen in ons dorp.

Marleen Persoon: “Ik voel mij zeer vereerd en blij en heb heel veel zin om als lijsttrekker aan de slag te gaan. Mijn kennis en ervaring als gemeenteraadslid in Voorschoten zet ik graag in als lijsttrekker van Voorschoten Lokaal. Maar ik wil dit vooral samen met onze leden en kandidaat raadsleden gaan doen”.

Nadat Marleen door de leden was gekozen tot kersverse lijsttrekker overhandigde Geert Jan van den Ende haar het nieuwe Voorschoten Lokaal logo dat hij speciaal voor de komende raadsperiode heeft ontwikkeld. “Dit logo staat voor de visie van Voorschoten Lokaal en ik overhandig dit logo met heel veel plezier en vertrouwen aan Marleen. Marleen is een vrouw die kan verbinden, zowel binnen de raad als in het dorp.”

 
Back To Top