Het bestuur van Voorschoten Lokaal heeft Hugo Nordkamp bereid gevonden om toe te treden tot het bestuur. Op een binnenkort te houden algemene ledenvergadering wordt Hugo voorgedragen.

Na de grote verkiezingswinst voor Voorschoten Lokaal bij de gemeenteraadsverkiezingen wordt gestaag gewerkt aan het bouwen van een sterk bestuur. Eerder dit jaar traden André in 't Veen, Arita Jol en René van der Smeede al tot het bestuur toe.

Hugo is Director Products Mobile bij KPN en verantwoordelijk voor alle mobiele telefoons en productinnovatie. Eerder was hij drie jaar lang burgercommisielid voor Voorschoten Lokaal. Daarnaast vervulde hij in Voorschoten bestuurlijke functies bij een aantal maatschappelijke organisaties. "Met de bestuurlijke kwaliteiten van Hugo Nordkamp en zijn politieke ervaring  zorgen we voor een krachtige versterking van ons bestuur", aldus partijvoorzitter René van der Smeede. "Als lokale partij zetten de fractie en het bestuur van Voorschoten Lokaal zich volledig in voor Voorschoten en zijn inwoners zonder daarbij gebonden te zijn aan landelijke partijen. Ik ben blij om te zien dat mensen zoals Hugo daar een bijdrage aan willen leveren".

“Ik heb er heel veel zin in om vanuit het bestuur me in te zetten om samen met onze leden en andere geïnteresseerde Voorschotenaren te komen tot voorstellen voor de gemeenteraad. We geloven er echt in dat we de kennis en kunde die in ons dorp aanwezig is hiervoor beter kunnen inzetten. Wat mij betreft is het motto: Voorschoten voor en door haar inwoners.“, aldus Hugo

Reageren: stuur een mailtje aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Meer weten over Voorschoten Lokaal: kijk op www.voorschotenlokaal.nl

 
Back To Top